Covid19

Bezpečnost a ochrana zákazníků je pro nás prioritou. Přijali jsme opatření v souvislosti s COVID19 pro prodej, servis i ostatní služby, o kterých si můžete přečíst níže.

Služby a opatření

 • ADVANTAGE on-line

  Objednáváme a přijímáme objednávky přes internet nebo po telefonu. Při prodeji on-line chráníme Vaše osobní údaje. Informace o našich produktech máme kompletně připravené on-line.

 • Úspora času

  Úspora Vašeho času a rychlost je pro nás prioritou. Uděláme vše, co můžeme, abychom Vám v této komplikované době pomohli a usnadnili Vám nákup vozu.

 • Osobní, digitální, bezkontaktní

  Neváhejte nás kontaktovat on-line či telefonicky s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Na Vaše přání Vám vytvoříme video vozu přímo na showroomu. Můžeme také realizovat videohovor, kde vozy představíme.

 • Management a logistika

  Bezpečnost je pro nás prioritou. Dodržujeme hygienická opatření (roušky, desinfekce...), reorganizujeme směny, abychom měli vždy zálohu klíčových pracovníků. Bezpečné předání vozu. Chráníme zaměstnance i Vás - naše klienty.

 • Dokumenty k opatřením (ke stažení)

  Prohlášení majitele

Servisní služby

 • Služby servisu

  V návaznosti na aktuální nařízení Vlády ČR, jež reaguje preventivní opatření na pandemii Koronaviru Covid – 19, jsme v našem servisu přijali veškerá nezbytná opatření k tomu, abychom i nadále mohli bez rizika pro Vás zákazníky i naše zaměstnance poskytovat plnohodnotný a kvalitní servis s využitím originálních dílů a předepsaných servisních a opravárenských postupů. Rádi bychom Vás informovali o jednotlivých krocích, které se v této době liší od standartního procesu.

 • Telefonické či e-mailové objednání

  Objednání vozu do servisu či na pravidelnou servisní prohlídku proveďte, prosíme, telefonicky či elektronickou formou. Společně s našimi pracovníky rychle najdete termín, který Vám bude vyhovovat a zároveň při něm bude minimalizováno setkávání s ostatními zákazníky v prostorách našeho servisu.

 • Distanční příjem

  Klientská zóna servisu je v současné situaci upravena tak, aby bylo při příjmu vozu možno v maximální míře dodržovat nařízení Vlády a doporučení hygieniků k omezení přímého kontaktu. Je nám líto, že si s Vámi naši servisní poradci nemohou podat ruku, ale věříme, že i tak budete s našimi službami maximálně spokojeni.

 • Desinfekce vozu

  Pro bezpeční Vaše i našich pracovníků pečlivě vydezinfikujeme veškeré kontaktní plochy Vašeho vozu již při příjmu do servisu.

 • Zvýšená hygienická opatření servisních prací

  Všichni naši technici jsou vybaveni ochrannými pomůckami a jsou proškoleni pro mimořádnou situaci. Při práci dodržují maximální možnou úroveň hygienických standardů.

 • Bezpečné předání vozu

  Stejně jako při příjmu vozu Vás prosíme o pochopení minimalizace přímého osobnícho kontaktu i při předání automobilu zpět Vám.

 • Bezkontaktní platba

  Pokud to je možné, prosíme o preferenci bezhotovostních plateb. Děkujeme za pochopení.

 • Další služby

  Pro Váš maximální komfort a bezpečí doporučujeme v rámci servisní prohlídky či opravy objednat DEZINFEKCI KLIMATIZACE, v níž se mohou hromadit choroboplodné zárodky. Dezinfekce výparníku a vedení okruhu ventilace lze provést dezinfekční sprejem, nebo lze realizovat hloubkovou dezinfekci celého systému i interiéru vozu ozonem či specializovaným plynným dezinfekčním přípravkem, k čemuž používáme vysokovýkonné vyvíječe.

Praha

Adresa Freyova 980/10
190 00, Praha 9 – Vysočany

otevírací doba Po – Pá 7.30 až 19.00 So dle předchozí dohody Mimo uvedené časy dle dohody.

Kontaktní údaje Telefon +420 226 22 3003 Fax +420 226 22 3004 Email info@advantage-cars.cz

Fakturační údaje ADVANTAGE CARS s.r.o.
Koněvova 342/123
130 00 Praha 3
IČO: 274 04 358

Káraný

Adresa Hlavní 34
250 75, Káraný u Staré Boleslavi

Google maps

Kontaktní údaje Telefon +420 326 99 2267 Mobil +420 774 53 3003 Email info@advantage-cars.cz

Management

Ing. Gabriela Koranda Finanční manažer
+420 775 10 3003
gabrielakoranda@advantage-cars.cz

Pavel Dvořák Vedoucí skladu
+420 774 05 8425
paveldvorak@advantage-cars.cz

Jiří Valenta Managing director
+420 775 00 0678
jirivalenta@advantage-cars.cz