ADVANTAGE CARS Menu

ADVANTAGE DETAILING
Dokonalá nanokeramická ochrana Vašeho vozu

Nanokeramická ochrana exteriéru

9H

Dokonalá ochrana laku

Poslední generace ochranného povrchu, který radikálně zvyšuje odolnost proti poškrábání, chemikáliím, ptačímu trusu, UV záření a posprejování. Ceramic PRO® 9H umožňuje vícevrstvou aplikaci, pro ještě vyšší ochranu laku automobilu.

Ceramic PRO® 9H

Light

Mimořádný lesk laku

Povrch Ceramic PRO® Light dává laku automobilu jiný rozměr. Barvy se stávají sytějšími a lesklejšími s extrémním hydrofobním efektem, který zaručuje dlouhodobou čistotu a krásný vzhled Vašeho automobilu.

Ceramic PRO® Light

Rain

Bezpečná jízda v dešti

Jízda za prudkého deště s Ceramic PRO® Rain snižuje potřebu použití stěračů. Tento produkt je navržen tak, aby měl dlouhodobou životnost a jízda za deště se tak stala komfortní a bezpečná.

Ceramic PRO® Rain

Plastic

Bez vybledlých plastových částí

Jedná se o unikátní bezbarvý ochranný povlak, určen pro všechny plastové a pryžové povrchy v exteriéru. Ceramic PRO® Plastic vytvoří ochranný film, který plasty udržuje zakonzervované a jejich vzhled je stále jako nový.

Ceramic PRO® Plastic

Wheel

Stále krásná kola a brzdy

Ceramic PRO® Wheel a Caliper dělá z kol a brzd klenoty na Vašem automobilu a ty budou tak nadále čisté a krásné. Je speciálně navržen tak, aby vydržel v extrémních podmínkách, odolal vysokým teplotám a agresivním chemikáliím.

Ceramic PRO® Wheel a Caliper

Nanokeramická ochrana interiéru

Plastic

Oživené plastové části interiéru

Jedná se o unikátní bezbarvý ochranný povlak, určen pro všechny plastové a pryžové povrchy v interiéru. Ceramic PRO® Plastic vytvoří ochranný film, který plasty udržuje zakonzervované a jejich vzhled je stále jako nový.

Ceramic PRO® Plastic

Leather

Interiér bez špinavé kůže

Ceramic PRO® Leather vytváří neviditelnou a velmi tenkou ochrannou vrstvu, která tak kůži chrání a prodlužuje její životnost. Kůže je stále vláčná, impregnována a velice snadno a rychle se čistí.

Ceramic PRO® Leather

Textil

Látka nepropouštějící tekutiny

Koberečky nebo sedadla budou při kontaktu s vodou jako po dešti korálků. Ceramic PRO® Textil mnohonásobně snižuje povrchové napětí na takovou úroveň, že se látka stává po určitou dobu voděodolné a vodě odpudivá. Na povrchu se tak voda a nečistoty nedrží a odplavují se beze stopy.

Ceramic PRO® Textil

Objednejte se telefonicky

Budeme moci rovnou probrat konkrétní práce a domluvit termín péče o Váš vůz.

+420 731 92 6956

Kontaktní formulář

Máte nějaké dodatečné otázky? Chcete se rovnou objednat? Napište nám...